Мікропозики СС Клон в Україні

Дата публікації: 08.03.2021Оновлено: 21

Ccloan

Рейтинг: 5


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. Новачки можуть розраховувати на безкоштовний займ (формальна ставка 0,01% на добу або 3,65% річних) в сумі до 15 тис., грн. Якщо ви оформляєте перший мікрокредит на 7 тис. грн., при терміні в 10 днів, заплатите всього 7 гривень комісійних. Загальна сума до погашення — 7007 гривень. Платежі здійснюються в кінці терміну

Друге звернення. Базова процентна ставка становить всього 1,8% (може бути знижена ще на 20% при оформленні через Bank ID), APR — 657% річних. При позичанні 7 тисяч на 10 днів потрібно доплатити платити сервісу 1260 гривень комісійних. В цілому потрібно повернути кредитору 8260 грн. Переказ слід проводити в кінці терміну.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 17 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, без вихідних
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 18 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів

Де взяти кредит в Україні на суму до 15 тисяч гривень під невеликий відсоток? Звичайно ж, скористатися допомогою мікрофінансової організації CCLoan. Компанія видає мікрокредит онлайн на будь-які потреби тільки за паспортом і кодом з податкової. Для новачків пропонується знижка — безвідсотковий перший займ. За кожного приведеного по персональному посиланню друга компанія дарує промокод і 300 грн на рахунок. Швидкість, зручність та простота отримання грошей роблять ССЛоун одним з кращих кредиторів на ринку України.

Сайт компанії:
ccloan.ua
Адреса:

м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8

Служба підтримки:

0735930990

0442227733

Умови кредитування в CCLoan

Базові умови кредитування припускають ліміт в сумі 100-15000 грн., з максимальним терміном користування в 30 днів. Доступна опція пролонгації мікрокредиту навіть після утворення прострочення.

Процентна ставка

Базова процентна ставка встановлена ​​на рівні 1,8% в день або 657% в рік. Нові клієнти сервісу можуть розраховувати на безвідсоткову позику (0,01%). Таким чином, при первинній реєстрації на сайті та запиті 10 тис. грн., на 10 днів комісія кредитору складе всього 10 грн.

Переваги

Оформити онлайн мікропозику можна без поручителів, надання застави і страховок. Сервіс працює без прихованих платежів. Вся представлена ​​на порталі інформація актуальна, перед підписанням договору кредитор озвучує розмір переплати.

Вигоди кредитування в СС Лоун:

Кредити онлайн від CCLoan видаються на будь-яку банківську карту України, яку потрібно верифікувати під час реєстрації. Допускається переведення грошей на банківський рахунок.

Хто може отримати кредит?

Взяти кредит ССКлон можуть тільки повнолітні громадяни України, які пройшли реєстрацію на сайті і мають банківську карту. Під час заповнення анкети позичальник повинен вказати діючий номер мобільного, свої паспортні та платіжні дані. У разі, якщо автоматизована система скорингу клієнта визначить умисний обман, заявка буде відхилена.

Які потрібні документи для оформлення позики?

Банківські установи вимагають від претендентів на грошові кошти пред’явити великий пакет документів. У МФО CCLoan оформити кредит онлайн на карту набагато простіше.

Вам потрібно всього-на-всього заповнити заявку на мікрокредит онлайн, в якій вказати:

 • код з податкової;
 • данні паспорту;
 • номер мобільного;
 • номер карти або банківського рахунку.

Зверніть увагу: В СС Клон існує можливість прискореної реєстрації через Bank ID. Просто підтягніть свої дані, залишені в обслуговуючому банку, до анкети. Імовірність позитивного рішення після такого способу заповнення реєстраційної форми вкрай висока (+ 80%).

Оскільки ризики неповернення коштів присутні, МФО в індивідуальному порядку може запитувати інші документи. Настійно рекомендуємо пред’явити їх, інакше у видачі позикових коштів можуть відмовити.

Промокод і акції

Промокоди можна відшукати в особистому кабінеті, в соцмережах і на електронній пошті. Їх можуть видати за вчинені дії, наприклад, якщо ви приведете друга.

На сьогоднішній день сервіс проводить акцію — знижка в 20% для тих, хто оформляє анкету через Bank ID. Також за кожного нового, приведеного по партнерському посиланню друга, пропонується подарунок в 300 грн. Крім того, до різних свят обов’язково видаються бонуси, і проводяться розіграші. Не ігноруйте пропозиції кредитора, і у вас буде прекрасний шанс виграти смартфон Apple останньої моделі або який-небудь інший цінний приз.

Як оформити кредит в СС Лоун?

Отримати позику до 15 тис. грн., дуже просто. Вам не потрібно відвідувати офіс кредитора. Просто подайте заявку на офіційному порталі МФО і пройдіть 10-хвилинну реєстрацію.

Покрокова інструкція

Кредит СС Клон (Україна) оформляють виключно дистанційним способом. Гроші отримують в день підписання договору простим цифровим підписом. Гроші переказуються на карту або видаються в відділеннях Нової Пошти.

Інструкція:

 1. Відвідайте офіційний портал кредитної організації — CCLoan.ua.
 2. В електронному калькуляторі виберіть розмір мікропозики і планований термін кредиту. Активуйте кнопку «Взяти позику».
 3. Заповніть анкету, вказавши особисті дані про себе. Пам’ятайте, реєстрація через Bank ID істотно підвищує шанси на позитивний вердикт.
 4. Верифікуйте банківську карту.
 5. Визначтеся ще раз з параметрами позики. Виберіть способи отримання — на карту українського банку або готівкою у відділенні Нової Пошти.
 6. Очікування рішення. Про свій вердикт МФО проінформує електронною поштою або через СМС. Статус заявки також можна подивитися в особистому кабінеті.
 7. Ознайомлення з кредитним договором. Його підписання.

Після підписання угоди гроші відразу ж надходять на банківську карту або видаються в відділенні Нової Пошти. При повторному зверненні по-новому заповнювати анкету не потрібно. Просто увійдіть в СС Клон особистий кабінет під своїми обліковими даними.

Що, якщо CCLoan не дав кредит?

Мікропозики СС Лоун схвалює в 9 з 10 випадків. У видачі позики найчастіше відмовляють через невідповідність віку претендента віковому діапазону, встановленого правилами організації; негативної кредитної історії; непроходження картою верифікації або помилок в анкеті. Конкретні причини сервіс не називає.

Почули відмову? Уважно перевірте всі дані анкети. Переконайтеся, що термін дії банківської карти не закінчився. Якщо раніше брали кредит і несвоєчасно погасили його, довідаєтеся в БКІ України, що інформація оновилася. Подайте заявку ще раз. У разі повторної відмови, зверніться в інші сервіси мікрокредитування. Такі організації, як Мані фою, Манівео, Е-кеш, SOS Credit, My Credit і деякі інші, видають кредит онлайн без відмови.

Як погасити кредит в СС Лоун?

Гроші в борг онлайн, взяті в організації CCLoan, повинні бути перераховані вчасно — до закінчення терміну кредитного договору. Можливий частковий розрахунок за позикою, але в такому випадку зарахування отриманих коштів здійснюється в порядку: штрафи — відсотки — тіло позики.

Способи погашення кредиту

Погасити кредит можна одним із способів, запропонованих сайтом. В окремій графі не забудьте вказати код з податкової і номер кредитного договору. Перевірте, щоб одержувачем коштів було ТОВ «СС Лоун». Код отримувача — 40071779.

Варіанти розрахунку за позикою:

Зверніть увагу:Намагайтеся проводити оплату за кілька днів до закінчення терміну договору, адже платіж в банківській системі може затриматися до 3 днів. Якщо виникне прострочення, доведеться додатково оплачувати пеню.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Багатьох кредитоотримувачів цікавить питання: «що буде якщо не платити кредит в CCLoan?». Звичайно ж, в силу вступають штрафні санкції та інші методи впливу на неплатника. За кожен день прострочення доведеться заплатити 1,8%.

Додаткові методи впливу на неплатників:

Як бачите, не платити по взятому займу вкрай небажано. Але як бути, якщо ви і далі зазнаєте фінансових труднощів? У CCLoan можна продовжити термін договору. Пролонгація не впливає на кредитну історію. При збільшенні термінів кредитування вам не будуть нараховуватися штрафи.

Вартість пролонгації визначається з урахуванням кількості днів і комісії за минулий період. Дізнатися точну суму можна в Особистому кабінеті сервісу.

Зверніть увагу: Якщо ви не розрахувалися за кредитом протягом 30 днів з дати закінчення терміну кредиту, то підключити пролонгацію не вийде. Оплата за продовження термінів договору не може відбуватися банківським переказом або через касу, інакше спрямовані гроші будуть зараховані в рахунок погашення боргу.

Детальніше про CCLoan

Фінансова організація CCLoan — це сервіс кредитування в Києві та по всій Україні, число постійних клієнтів якого зростає з кожним роком. Компанія «СС Лоан» є міжнародною. Крім України, вона також функціонує на ринку Грузії та Іспанії.

Концепція кредитора — швидко задовольнити потребу клієнтів в невеликій позиці, зробивши процедуру ознайомлення з кредитними програмами прозорою, а видачу грошей — простою і зручною. У 2020 році організація «СС Лоун» удостоєна премій — №2 «Українська народна премія», «Зірка якості», №2 «За якість обслуговування клієнтів серед МФО».

Залишена на сайті інформація надійно захищена системою шифрування даних. Персональні дані не передаються третім особам.

Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія «СС Лоун» існує на ринку фінансових послуг з 2016 року — свідоцтво про реєстрацію фінустанови ФК №737, видане Нацкомфінпослуг 14.04.2016р. Діяльність МФО ліцензована регулюючим органом.


Відгуки користувачів про CCLoan

У мережі часто зустрічаються СС Клон відгуки. Вони досить суперечливі. Одні позичальники задоволені швидким обслуговуванням, високою ймовірністю схвалення, численними акціями і розіграшами призів. Інші ж, навпаки, не рекомендують користуватися послугами компанії. Вони запевняють, що сервіс може перевести гроші на карту за даними вкраденого паспорта без будь-яких перевірок анкетних даних та банківських карт. Особливо незадоволені роботою компанії ті, хто не повертав кредит в CCLoan. Неплатники обурені високими штрафами.

Взяти гроші в Money4you
Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку