Мікропозики Сос Кредит в Україні

Дата публікації: 07.03.2021Оновлено: 15

Sos-credit

Рейтинг:


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. При взятті 10 тисяч гривень під 0,01% в день терміном на 30 днів комісія сервісу складе 30 грн. Позичальнику потрібно повернути 10030 грн. Погашення мікрокредиту відбувається в кінці терміну. APR становить 3,65%.

Друге звернення. Комісійна винагорода за користування грошима для постійних клієнтів встановлено на рівні 3%. При оформленні позики в розмірі 10 тисяч гривень на 1 місяць потрібно заплатити сервісу 9000 грн. APR становить 1095%. Платежі здійснюються в кінці терміну.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 10 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, 24/7
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 18 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів
 • З будь-якою кредитною історією

Кредити онлайн від SOS Credit — правильне рішення для тих, хто потребує швидкі гроші до получки. Сервіс мікрокредитування готовий видати до 15 тисяч гривень на картку будь-якого українського банку (Монобанк, Приватбанк, Ощадбанк). Нові клієнти можуть розраховувати на бонус — першу безвідсоткову позику, а постійні — на більш швидке рішення, знижки до базової комісії та збільшення кредитного ліміту. Регіон дії компанії — Київ і вся Україна.

Сайт компанії:
soscredit.ua/
Адреса:

м. Київ, вул. Почайнинська, б. 23

Служба підтримки:

0443636767

0800211767

Умови кредитування в SOS Credit

Нові клієнти сервісу мікрокредитування можуть взяти кредит Сос Кредит в розмірі 500-10000 грн. Термін кредитування стандартний — 30 днів. Для постійних клієнтів МФО збільшила стелю позики до 15 тис.грн. Такі користувачі мають право оформити мікрокредит онлайн на 1 місяць.

Процентна ставка

Сервіс SOS Credit працює без прихованих платежів. Це означає, що на офіційному сайті кредитора завжди можна відшукати інформацію про мінімальну і максимальну комісійну винагороду. Відсоткова ставка озвучується перед підписанням договору. Додаткових платежів за оформлення не беруть.

Нові клієнти можуть взяти позику під 0,01%. Рішення про видачу безвідсоткової позики відбувається на основі фінансового скорингу претендента. Ви повинні розуміти, що кредит Сос Кредит під 0,01% — це право компанії, але ніяк не її обов’язок. Якщо виявиться так, що у вас зіпсована кредитна історія чи немає постійного джерела доходу, мікропозики на безоплатній основі не будуть видані.

Максимальна комісія складає 3% в день або тисячу дев’яносто п’ять% на рік. Не варто лякатися таких цифр, адже ви будете користуватися мікропозикою не більше місяця. Наприклад, взявши 3 тис. Грн. на 10 днів позичальник заплатить 900 грн.

Щоб дізнатися розмір переплати, проведіть online-розрахунок. У калькуляторі введіть параметри позики. Система відразу вважатиме відсотки і суму до повернення.

Переваги

МК SOS Credit видає позики в Україні без поручителів і страховок, не пред’являє жорсткі вимоги до претендента і навіть схвалює заявки людей із зіпсованою репутацією платників. Якщо в банку з моменту подачі прохання і до отримання коштів проходить 3-5 днів, то МФО видає гроші в день звернення.

Вигоди кредитування:

Повторні клієнти можуть оформити мікропозику по СМС. Для цього потрібно відправити зі свого телефону, зазначеного під час реєстрації, повідомлення типу «Сума * Термін» на номер (067) 01-01-7-6-7. Рішення надішлють СМС.

Хто може отримати кредит?

У цій організації отримати кредит може будь-який резидент України віком 18+. Бажано мати позитивну кредитну історію і щомісячний дохід. Нерідко МФО йде на поступки, видаючи мікропозики непрацюючим пенсіонерам, студентам, безробітним і навіть особам із зіпсованою репутацією платника.

В обов’язковому порядку претендент на позику повинен бути право- і  дієздатним, а також не внесеним до списку терористів або зловмисників України. Переказ грошей на карти жителів АР Крим та окупованих територій SOS Credit не здійснює.

Які потрібні документи для оформлення позики?

В обов’язковому порядку під час заповнення заявки на мікрокредит потрібно ввести дані:

 • паспорта;
 • ІПН (ІПН) — коду з податкової;
 • пластикової картки платіжних систем Visa і MasterCard.

Реєстрація на сайті передбачає верифікацію банківської карти. Платіжний документ повинен бути чинним. Слід перевірити баланс. На рахунку повинно знаходитися кілька гривень, щоб процедура підтвердження карти відбулася.

Також озбройтеся мобільним телефоном. Його номер вводять при реєстрації. Код, що прийшов на телефон, є електронним підписом, яким ви будете візувати угоду.

Зверніть увагу: Мікрокредит online видається без довідки про доходи. Але будьте впевнені, автоматизована система перевірки обов’язково встановить ваше джерело офіційного доходу.

Промокоди та акції

Промокоди від SOS Credit можна отримати на поштову скриньку, в особистому кабінеті, на сайтах-партнерах і в соціальних мережах. Щоб стати щасливим володарем знижки, необхідно під час заповнення заявки активувати графу «У мене є промокод». Після цього слід ввести циферно-буквену комбінацію і підтвердити дії. Промокод буде активований, і ви зможете зменшити розмір переплати за позикою.

Будь-який промокод має термін дії. Він може бути використаний тільки 1 раз. Якщо з яких-небудь причин код активізувався, а ви скасували запит, повторно застосувати цей же циферно-буквений код, на жаль, не вийде.

Як оформити кредит в Сос Кредит?

Отримати кредит онлайн без відмови в сервісі SOS Credit дуже легко, адже організація лояльно ставиться до претендентів. Потрібно всього-на-всього коректно заповнити аплікаційну форму, пройти верифікацію банківської карти і завізувати договір цифровим підписом.

Покрокова інструкція

На перше оформлення мікропозики ви не витратите більше 10-15 хвилин. Будьте обережні, заповнюйте поля анкети правильно.

Інструкція:

 1. Відвідайте головний сайт — soscredit.ua і виберіть в полях калькулятора необхідну суму позики і термін мікрокредиту. Натисніть червону кнопку «Отримати».
 2. Надайте сервісу свій номер телефону і пошту. Придумайте пароль до облікового запису. Погодьтеся з обробкою персональних даних та правилами роботи кредитної організації. Активуйте кнопку «Зареєструватися».
 3. Заповніть форму, відповівши на всі питання кредитора.
 4. Надайте сервісу номер банківської карти, після чого відбудеться прикріплення її до аккаунту.
 5. Верифікуйте банківську карту (послуга надається безкоштовно).
 6. Отримайте рішення по позиці. За часом процес розгляду заявки не перевищує 15 хвилин.
 7. Якщо почули позитивну відповідь, підпишіть угоду SMS-кодом, який прийшов на телефон.

Відразу ж після підписання договору гроші перераховуються на рахунок (як правило, протягом 5-10 хвилин). Пам’ятайте, через роботу банків можливі затримки в отриманні коштів. Довго не приходить мікрокредит? Зателефонуйте в службу підтримки SOS Credit або зв’яжіться з колл-центром обслуговуючого банку.

Зверніть увагу: Реєструючись через систему ID Bank, ви істотно підвищуєте ймовірність схвалення прохання. Вибираючи цей спосіб швидкої реєстрації, вам не потрібно надавати скани документів.

SOS Credit не дав кредит? Що робити?

Причини відмови не повідомляються. Фінансовий скоринг претендента проводиться в автоматичному порядку. Система може відмовити у видачі позики через помилки, слабку платоспроможність, зіпсовану КІ, невідповідность віку претендента. Щоб мінімізувати ризики невидачі мікропозик, перед відправкою анкети перевіряйте  її на предмет помилок.

Де взяти кредит в Києві або будь-якій точці України без відмови? Зверніться в такі мікрофінансові компанії, як Манівео, Мані фою, СС Лоун, E-cash, My Credit і деякі інші. Імовірність позитивного вердикту у таких організацій вкрай висока (понад 93%). Пам’ятайте, до підписання договору ви завжди можете відмовитися від мікропозики.

Як погасити кредит в Сос Кредит?

Довідатися про суму і терміни повернення боргу можна зайшовши в Сос Кредит особистий кабінет. Кредитоотримувачу слід пройти в розділ «Оплатити кредит» і визначиться з варіантом розрахунку.

Іноді платіж не через провини позичальника затримується в системі до 3 банківських днів. Датою зарахування коштів вважається день їх надходження на рахунок кредитора. Не затримуйте оплату (краще платити за 2 дні до завершення терміну договору), інакше виникне прострочення, що припускає масу негативних наслідків.

Способи погашення кредиту

На вибір платнику пропонується кілька способів закриття кредитного договору, а саме:

Якщо робите переказ не через особистий кабінет, уважно перевірте реквізити отримувача. ТОВ «СОС КРЕДИТ» обслуговується в ОТП банку UA653005280000026501455000673. В поле «Призначення кредитної заборгованості» вказуйте номер договору.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в SOS Credit? Звичайно ж, вас чекає маса негативних наслідків. Злісні неплатники повинні бути готові до:

Таким чином, не платити за своїми борговими зобов’язаннями вкрай небажано. Чи продовжуєте відчувати фінансові труднощі? Тоді просто продовжіть терміни мікропозик на 7/15/30 днів. Пролонгація оформляється в розділі Особистого Кабінету «Стан мікрокредиту». Після зміни термінів поточного боргу виберіть необхідний термін продовження, а потім підпишіть додатковий договір.

Зверніть увагу: Послуга пролонгації надається безкоштовно. Опція може бути підключена за 3 дні до закінчення терміну договору і протягом 30 днів після першого дня прострочення.

Детальніше про SOS Credit

На ринку мікрокредитування України компанія «SOS Credit» функціонує більше 5 років. Вона є частиною холдингу Б.В. з Королівства Нідерландів. Видає гроші в борг онлайн на 1 місяць з можливістю пролонгації. Відсотки формуються в індивідуальному порядку і знаходяться в діапазоні від 0,01 до 3% в день.

Всі особисті та платіжні дані, залишені на сайті під час заповнення анкети, підлягають шифруванню. Інформація не розголошується стороннім особам.

Документи, свідоцтва, сертифікати

ТОВ «СОС КРЕДИТ» засновано холдингом Б.В., який зареєстрований в Нідерландах (м. Амстелвен). ЕДРПОУ — 39487128. Ліцензія Нацкомфінпослуг була оновлена ​​розпорядженням №163 в січні 2017 року.


Відгуки користувачів про SOS Credit

Сос кредит відгуки часто зустрічаються в Інтернеті. Одні кредитоотримувачі рекомендують сервіс друзям через чесну політику, знижкові промокоди і можливість пролонгувати борг навіть протягом перших 30 днів з дати прострочення. Інші ж, навпаки, рекомендують обходити укомпанію стороною. Ті, хто не повертав кредит в SOS Credit, обурені штрафами.

Взяти гроші в SOS Credit
Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку