Мікропозики Манівео в Україні

Дата публікації: 06.03.2021Оновлено: 28

Moneyveo

Рейтинг: 4.7


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. Оформити перший мікрокредит у межах 10 тисяч гривень в MoneyVeo можна безкоштовно. При позичанні 7000 грн., на 10 днів потрібно заплатити лише 7 грн комісії. Підсумкова сума повернення — 7007 грн. Перерахувати гроші потрібно до закінчення терміну договору, APR — 3.65%.

Друге звернення. Стандартна відсоткова ставка в MoneyVeo досягає 3,65% і може бути знижена на 50% в рамках діючої програми лояльності. Якщо позичити 7000 гривень на 10 днів, комісія сервісу складе 2555 грн. Розрахунок за зобов’язаннями здійснюється в кінці терміну. Загальна сума повернення — 9555 грн.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 17 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, без вихідних
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 18 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів

Де взяти кредит без офіційного працевлаштування? Мікрофінансова організація MoneyVeo пропонує українцям кілька програм кредитування. Від інших МФО сервіс кредитування відрізняється швидкістю прийняття рішення (не більше 8 хвилин), невисокою денною процентною ставкою та пільговим періодом для платежів по мікропозиці. Регіон дії компанії — Київ і вся Україна. Переказ грошових коштів здійснюється на карту будь-якого українського банку. Можлива видача готівкою у відділеннях Нової Пошти (відбувається грошовий переказ). Підписання договору проходить дистанційно.

Сайт компанії:
moneyveo.ua
Адреса:

м. Київ, вул. Лейпцигська, буд. 15 Б, перший поверх

Служба підтримки:

0800219393

Умови кредитування в Манівео

Кредити онлайн від Манівео при першому зверненні можуть бути надані в сумі до 17 тисяч гривень. При повторній заявці на позичку за програмою «Smart» кредитний ліміт збільшується до 22 тисяч гривень, а за програмою «Comfort» — до 30 тисяч. Можливі терміни кредитування: до 30 днів для пакета «Smart» і до 18 тижнів для пакета «Comfort».

Процентна ставка

Базова процентна ставка в МФО Монівео становить 3,65% в день. Але постійні учасники клубу в рамках програми лояльності отримують знижку — максимум 50% від ключової процентної ставки. Новачки сервісу можуть взяти позику безкоштовно online — всього під 0,01%. Наприклад, вперше оформивши мікрокредит на суму в 10 тис. грн., в MoneyVeo на 10 днів, за користування грошима ви заплатите лише 10 грн комісії.

Переваги

Гроші в борг онлайн в Києві і по всій Україні видаються сервісом мікрокредитування Манівео протягом 8 хвилин. Організація працює без прихованих платежів. Перед підписанням договору позичальникові озвучують процентну ставку і розраховують розмір переплати. Додаткові комісії не встановлюються.

Вигоди отримання позики:

Залишені на сайті персональні дані надійно захищені сучасним програмним забезпеченням. У сервісу є сертифікат захисту даних платіжних карт PCI DSS Service Provider Level, тому ви можете бути впевнені, що номер карти та CVV2-код не будуть використані зловмисниками в своїх шахрайських цілях.

Хто може отримати кредит?

Кредит Мані Вео дозволить уникнути фінансових труднощів! Видається всім резидентам України віком від 18 років. Оформити онлайн мікропозику можуть пенсіонери, непрацюючі студенти, безробітні і навіть особи із зіпсованою репутацією платника.

Зверніть увагу: Мікропозики Манівео видаються на карту українських банків (Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк та ін.), що пройшли верифікацію. Якщо карта неіменна, а у МФО не буде підписано угоду з обслуговуючим банком, у наданні позики, швидше за все, відмовлять. Крім того, щоб процедура верифікації була запущена, потрібно мати на картковому рахунку хоча б 1 грн.

Які потрібні документи для оформлення позики?

Взяти кредит Манівео можна онлайн або в офісі організації. На період карантину компанія обмежує останній спосіб отримання коштів, переходячи на дистанційне обслуговування.

Претендентові знадобляться:

 • паспорт (нового або старого зразка);
 • ІПН (код з податкової);
 • банківська картка.

Фінустанова має право запитувати інші документи, наприклад, що підтверджують рівень доходу. Також організація часто вимагає у претендентів позики переслати фото зі своїм паспортом в руках. Вкрай рекомендуємо виконати прохання, адже так кредитор отримує впевненість, що зловмисники не скористалися персональними даними людини.

Зверніть увагу: У разі надання даних карти, оформленої не на ім’я заявника, або вказівки в заявці передплаченої карти, Манівео може відхилити заявку.

Промокоди та акції

На всіх клієнтів кредитної організації поширюється програма лояльності. Чим більше позичальник бере позик, тим вищі шанси отримати знижку до базової відсоткової ставки (максимум 50%). Зрозуміло, повернення позикових коштів повинно відбуватися у чітко встановлені договором терміни. Якщо знехтувати цим правилом, знизять статус.

МаніВео також пропонує всім позичальникам заробляти електронні монети, іменовані enotcoin (1 enotcoin = 1 грн). Способи отримання віртуальних грошей — публікації і прив’язка аккаунта MoneyVeo до сторінок в соціальних мережах, підтвердження особистого E-mail. Отримані бонуси трансформуються в знижку при подачі заявки на нову позику.

Кредитна організація також регулярно розсилає в особистому кабінеті і по електронній пошті промокоди. Якщо ви хочете отримати додаткові 500 грн від сайту, приведіть друга по партнерському посиланню.

Як оформити кредит в MoneyVeo?

Кредит онлайн на карту в Україні оформляється після реєстрації персонального аккаунта. Претендентові на гроші необхідно заповнити анкету, пройти верифікацію банківської карти і підписати договір кодом.

До моменту укладення угоди завжди можна анулювати заявку. Якщо ж ви захочете повернути назад займ на наступний день, доведеться погасити відсотки, що набігли.

Покрокова інструкція

Реєстрація на сайті проходить протягом 5-10 хвилин. При повторному зверненні в сервіс не потрібно по-новому створювати персональний аккаунт.

Інструкція:

 1. На головній сторінці сайту moneyveo.ua в електронному калькуляторі вибирається процентна ставка і термін позики. Якщо позичальника цікавить програма «Comfort», відбувається перехід на однойменну вкладку. Натискається кнопка «Отримати кредит».
 2. Заповнюється анкета: надається соціальна інформація та завантажуються скани запитуваних документів. Ідентифікувати особу клієнта можна через BankID НБУ, мобільний додаток «Дія» або Бюро кредитних історій (якщо ви раніше брали швидкі кредити).
 3. Верифікуйте банківську карту, на яку будуть перераховуватися позикові гроші. Після передачі МФО платіжної інформації на рахунку заявника резервується сума до 1 грн. Вказується точна цифра заблокованих коштів (наприклад, 0,42). Якщо значення відповідає розміру блокування, карта успішно проходить процедуру підтвердження.
 4. Кредитними експертами приймається рішення. Вердикт буде озвучений в СМС або електронному листі, відправленому на зазначену при реєстрації пошту.
 5. Ознайомлення з кредитним договором в особистому кабінеті і підписання його електронним підписом, що надійде на номер телефону заявника.

Гроші на банківську карту, як правило, надходять відразу ж після підписання договору. Можливі затримки через регламенти роботи обслуговуючого банку. Можна забрати гроші готівкою через поштовий переказ оператора «Нова пошта». Цей варіант перерахування коштів потрібно вибрати на етапі подачі заявки.

2.2 MoneyVeo не дав кредит? Що робити?

Кредит онлайн без відмови — часте явище в Манівео, оскільки ймовірність схвалення заявок перевищує 90%. Але бувають випадки, коли сервіс відхиляє прохання. Наприклад, відмовити у видачі позики можуть в разі помилок під час заповнення анкети (умисних або випадкових), непроходження картою верифікації, відмови від подачі запитуваних документів. Причини негативного рішення не розголошуються.

Як погасити кредит в MoneyVeo?

Не платити по кредиту вкрай небажано, адже позичальника чекають серйозні штрафні санкції. В організації діє 3-денний пільговий період, протягом якого не нараховується пеня. Але ви повинні розуміти, що технічно несплата за договором в терміни 1-3 дні після закінчення термінів кредиту вважається простроченням. Намагайтеся здійснювати проплату за 1-2 дня до кінцевої дати кредитної угоди, і ваша кредитна історія не буде зіпсованою.

Зверніть увагу: Позичальник може сплатити борг достроково. Чим раніше він це зробить, тим менше заплатить комісії кредитору. Дізнатися суму боргу по кредиту можна в Особистому Кабінеті.

Способи погашення кредиту

Закриття кредитного договору відбувається шляхом сплати всієї суми боргу. У призначенні платежу завжди вказуйте номер договору та ПІБ кредитоотримувача. Якщо не заповнити цю графу, платіж не зможуть ідентифікувати.

Способи розрахунку по взятому займу:

Ви повинні розуміти, що за здійснення транзакції банківські установи та електронні платіжні системи можуть вилучати комісію. Вірний спосіб не платити за переказ грошових коштів — скористатися прив’язаною до особистого кабінету банківською картою.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в MoneyVeo? Позичальника чекають серйозні штрафні санкції, а саме:

Максимальна кількість штрафів, нарахованих клієнту МФО, не може перевищувати 50% від суми боргу.

Значне прострочення по кредиту обертається для позичальника зіпсованою кредитною історією і відсутністю можливості в черговий раз взяти кредит. Манівео часто звертається до суду, а також переуступає право вимагати борг стороннім організаціям. Як бачите, ризики потрапити в серйозну боргову яму високі!

Розумієте, що не можете сплатити своєчасно? Просто продовжіть терміни кредитування. Пролонгація можлива при сплаті відсотків, що набігли.

Детальніше про Манівео

На ринку України компанія Мані Вео функціонує з 2013 року. Послугами сервісу регулярно користується понад 900 тисяч українців. За час існування було видано 4,8 млн кредитів на загальну суму 17 млрд., грн. За версією агентства E-Commerce Expert організація займає 1 місце в рейтингу кредиторів небанківського сектору, обігнавши Сслоан та Май Кредит.

Документи, свідоцтва, сертифікати

Нацкомфінпослуг зареєструвало мікрофінансову організацію в березні 2013 року — свідоцтво серії IK №105. Ліцензія на надання послуг кредитування видана регулюючим органом в травні 2015 року. У січні 2017 року вона була знову переоформлена.


Відгуки користувачів про MoneyVeo

Мані Вео відгуки в мережі можна зустріти і в позитивному, і негативному ключі. Позичальникам подобається бонусна програма і 50% знижка за кредит. Радують можливість вибору між 2 програмами кредитування і отримання першої позики практично безкоштовно.

Негативно про сервіс відгукуються ті, хто не повертав кредит в MoneyVeo своєчасно. Кредитоотримувачі нарікають на високі штрафні санкції. Деякі позичальники повідомляють, що навіть постійним клієнтам можуть відмовити у видачі нового кредиту після дострокового погашення попереднього.

Взяти гроші в Манівео

Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку