Мікропозики Мані фою в Україні

Дата публікації: 07.03.2021Оновлено: 117

Money4you

Рейтинг:


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. Перша фінансова допомога в сумі до 7 тисяч гривень надається сервісом кредитування Money4you безкоштовно. При взятті 5000 грн., на 10 днів розмір переплати складе лише 5 грн. Загальна сума до повернення — 5005 грн.

Друге звернення. При подальшому користуванні послугами МФО потрібно оплачувати комісію 1,99% в день. Якщо захочете отримати фінансову допомогу в сумі 5000 грн., на 10 днів, потрібно буде заплатити комісію 995 грн. Загальна сума платежів з урахуванням тіла кредиту — 5995 грн. Річна процентна ставка складає — 726,35%. Перерахування коштів за реквізитами МФК здійснюється в кінці терміну.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 17 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, без вихідних
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 18 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів

Де взяти кредит з максимальною вигодою і лояльним ставленням до позичальника? Звичайно ж, скористатися послугами сервісів мікрокредитування в Україні. Одним з них є Money4you — молода, яка впевнено нарощує обороти, компанія, що надає населенню мініпозики на суму до 12 тис. грн. Регіон дії кредитора — Київ і вся Україна. Позика видається в режимі online.

Сайт компанії:
money4you.ua
Адреса:

м. Київ, вул. Казимира Малевича, будинок 87

Служба підтримки:

0800330024

0442239344

Умови кредитування в Money4you

Нові клієнти сервісу можуть отримати позику в сумі до 7 тис. грн. Найвищий можливий розмір займу для постійних клієнтів збільшений до 12 тисяч гривень. Мінімальний термін кредитування встановлено на рівні 2 днів.

Процентна ставка

Як і багато інших сервісів мікрокредитування, в Money4you перший займ для нових клієнтів видається під 0,01%. Це означає, що, взявши 5000 грн на 10 днів, позичальник заплатить комісію в 5 грн. Жоден банк не пропонує таку значну знижку.

Базова процентна ставка встановлена ​​на рівні — 1,99% (за рік APR досягає 726,35%). Беручи участь в акціях і відшукавши промокодом, ви з легкістю зможете мінімізувати розмір переплат. Не варто боятися такої значної річної процентної ставки, адже ви берете мікрокредит онлайн на незначний термін — до 30 днів.

Переваги

Кредити онлайн від Money4you в Києві і по всій Україні — це чудова нагода позичити у фінансовій організації невелику суму до получки. Витратити позикові гроші можна на будь-які потреби, адже кредит онлайн на карту є нецільовим. Мікропозика оформляється дистанційним способом, без поручителів і документів, що підтверджують щомісячний дохід. На відміну від банківського кредитування, рішення по позиці приймається за кілька хвилин.

Вигоди кредитування:

На сайті кредитора надається повна та достовірна інформація. Сервіс працює без прихованих платежів і приховування потрібних для прийняття рішення відомостей. Повна сума переплати озвучується перед підписанням договору. Ніяких страховок, додаткових комісій і інших прийомів з метою виманити у клієнта додаткові гроші.

Хто може отримати кредит?

На кредит онлайн без відмови можуть претендувати повнолітні громадяни з будь-якого куточка України. Оскільки компанія несе значні ризики при видачі позик під чесне слово, людям із зіпсованою репутацією платників і низькою прибутковістю можуть відмовити.

Зверніть увагу: Заявки на мікропозики online розглядаються за якихось 20 хвилин. Але кредитним експертам може знадобиться додаткова інформація, наприклад, скани документів. В такому випадку заявку краще надсилати з 9.00 до 18.00, інакше рішення по ній ви отримаєте тільки на наступний день.

Які потрібні документи для позики?

Для того, щоб взяти позику в Мані фою online, потрібно підготувати лише кілька документів:

Як правило, довідки про доходи та працевлаштування не вимагають.

При собі потрібно мати чинний номер телефону. Дистанційне оформлення позики передбачає доступ до мережі Інтернет.

Промокоди та акції

Промокоди — особливі набори символів, при введенні яких в спеціальному полі форми заявки активується знижка. Циферно-буквені комбінації компанія розсилає регулярно. Їх можна відшукати в соціальних мережах і на своїй пошті. Акції МФО проводить рідко.

Як оформити кредит в Мані фою?

Оформити онлайн позику в Money4you можна тільки дистанційно. Головне, безпомилково вказати в анкеті свої дані і діяти від свого імені. Прохання позичальників, що мають позитивну кредитну історію, швидше за все, будуть задоволені. Якщо сервіс запідозрить умисне надання неправдивої інформації, в оформленні договору відмовлять.

Покрокова інструкція

Взяти кредит Мані фою дуже легко. Спочатку потрібно зареєструвати персональний аккаунт на офіційному сайті кредитної не банківської організації, пройти верифікацію карти і підписати електронний договір. При повторному отриманні кредиту в оформленні анкети немає необхідності. Вхід в Мані фою особистий кабінет відбувається за логіном і паролем.

Інструкція:

 1. Заходите на офіційний сайт кредитора money4you.com.ua і в online-калькуляторі вибираєте параметри мікрокредиту. Натискаєте помаранчеву кнопку «Отримати кредит».
 2. Заповнюєте анкету. В обов’язковому порядку вказуєте всі запитувані дані, зокрема чинний номер мобільного і E-mail.
 3. Чи підтверджуєте номер телефону кодом, які прийшли по СМС.
 4. Проходьте верифікацію банківської карти. Для успішного проведення процедури на картковому рахунку повинно знаходитися не менше 2 грн.
 5. Ще раз підтверджуєте заявку зі сторінок персонального аккаунта.
 6. Чекаєте рішення по позиці.
 7. Підписуєте угоду електронним підписом, що надійшла на номер телефону в СМС.

Як правило, гроші в борг онлайн приходять на картковий рахунок через кілька хвилин. Бували випадки, коли переклад затримувався в системі до 3 робочих днів. Але це, скоріше, провина не МФО, а банківських установ. Якщо гроші не надійшли на рахунок протягом 1 дня, зв’яжіться зі службою підтримки Мані фою і банком, що обслуговує картку.

Money4you не дав кредит? Що робити?

На жаль, сервіс мікрокредитування видає позику не всім. У категорію ризику потрапляють особи із зіпсованою кредитною історією і низькою платоспроможністю. Фінансовий скоринг претендента проводиться автоматично. Кредитні аналітики у випадку спірної ситуації можуть передзвонювати клієнтам або розглядати заявку довше 20 хвилин. Щоб дізнатись про стан заявки, зателефонуйте на гарячу лінію МФО або зайдіть в розділ «Кредити» особистого кабінету.

Заповнюючи анкету, намагайтеся надавати правдиву інформацію про себе. Перевіряйте заповнені поля на предмет помилок. Сервіс мікрокредитування запитує додаткові документи? Задовольніть його прохання.

Зверніть увагу: Якщо вам відмовили у виплаті позики в Money4you, подайте заявки в інші мікрокредитні організації. Низький відсоток відмови зафіксований в організаціях E-cash, MoneyVeo, MyCredit, CCLoan, SOS Credit і деяких інших. Пам’ятайте, ви завжди можете відмовитися від свого прохання до підписання договору.

Як погасити кредит в Моніфою?

Відправлення грошових коштів в рахунок сплати за мікрокредити здійснюється на реквізити фінансової компанії — IBAN-рахунок UA903206490000026500052601251 і ЄДРПОУ 42848369. Важливо в призначенні переказу вказувати ПІБ кредитоотримувача і номер кредитної угоди. В іншому випадку платіж можуть не ідентифікувати.

Способи погашення кредиту

Кредит Монейфою в Києві і по всій Україні може бути погашений зручним для позичальника способом. На вибір клієнта пропонується здійснити погашення займу одним із таких способів:

Комісія за здійснення операцій вилучається з урахуванням тарифної політики обслуговуючого банку. Оскільки МФО не припускав пільговий період для розрахунку за договором, здійснювати транзакцію потрібно заздалегідь — за 1-3 дні до кінцевої дати договору. Допускається дострокове погашення договору та сплата частинами.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в Money4you? Будь-яке прострочення призводить до нарахування пені та штрафів. На злісних неплатників фінансова організація подає в суд. В обов’язковому порядку вносяться дані в кредитну історію, тому при чергових спробах отримати позику в Мані фою ви 100% почуєте відмову.

Як бачите, не платити по кредиту вкрай небажано. Якщо ви зазнаєте фінансових труднощів, до моменту завершення терміну договору активуйте послугу пролонгації. Зробити це можна в своєму кабінеті розділу «Кредити». Термін пролонгації — 2-30 днів. Для отримання послуги потрібно відразу ж після оплати укласти додаткову угоду на пролонгацію.

Детальніше про Мані фою

Бренд Money4you належить відносно молодій фінансовій компанії ТОВ «Маніфо», яка з’явилася на ринку кредитування в 2019 році. За кілька років свого існування МФО зарекомендувала себе чесним і лояльним кредитором. Імовірність відмови на прохання не перевищує 10%, а рішення приймається протягом якихось 20 хвилин.

Документи, свідоцтва, сертифікати

ТОВ «Маніфо» включено до державного реєстру підприємств в лютому 2019 року під записом 1 068 102 0000 054585. Як фінансова установа компанія зареєстрована в травні того ж року (свідоцтво ФК № 1198, видане Нацкомфінпослуг України). Діяльність сервісу ліцензована в 2020 році — ліцензія № 947 від 28.05.2019 року.


Відгуки користувачів про Money4you

Мані фою відгуки можна часто зустріти в мережі. Вони суперечливі. Одні клієнти сервісу задоволені швидкістю прийняття рішення, невисокою базовою процентною ставкою, лояльною політикою в разі неможливості повернути позикові кошти в строк. Інші ж, особливо ті, хто не повертав кредит в Money4you своєчасно, незадоволені роботою служби підтримки. Вони нарікають на відсутність пільгового періоду, неможливістю отримати мікропозику після 20.00 вечора.

Взяти гроші в Money4you
Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку