Мікропозики МойКредіт в Україні

Дата публікації: 07.03.2021Оновлено: 23

MyCredit

Рейтинг:


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. МФО My Credit кредитує новачків в сумі до 6 тисяч гривень під 0,01% (APR дорівнює 3,65%). При оформленні першого мікрокредиту на 5000 гривень і терміном на 10 днів позичальник заплатить всього 5 грн., (З урахуванням тіла кредиту — 5005 грн.). Погашення здійснюється в кінці терміну.

Друге звернення. Базові процентні ставки: для звичайного займу — 1,99% (річна процентна ставка — 726,35%), для ануїтетних платежів при кредитуванні на 64 дні — 1,6%. Введення промокоду дає знижку до 40%. При взятті позики на 10 днів доведеться заплатити сервісу 995 гривень комісії. Сума до повернення — 5995 грн. Якщо захочете оформити кредит в сумі 5000 грн., на 64 дні, платіж розділять на 4 частини. Перша проплата — 2140 грн., Загальний розмір переплати — 3559 грн., сума до повернення — 8559 грн.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 6 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, 24/7
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 18 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів
 • З будь-якою кредитною історією
 • Без дзвінків

Кредити онлайн від MyCredit — це широкі можливості фінансування жителів України під відносно невеликий відсоток. Сервіс мікрокредитування чесно надає послугу фінансової допомоги. Він нагороджений премією PSM Adwords, за особливі заслуги отримав «Зірку якості». Мікропозика Мій кредит до 15 тис. грн., в Україні видається дистанційним способом без поручителів, прихованих комісій і страховки. Вам потрібно всього-на-всього заповнити анкету, верифікувати банківську карту, дочекатися рішення і завізувати угоду кодом, який прийде по СМС.

Сайт компанії:
mycredit.ua/
Адреса:

м. Київ, площа Арсенальна, б. 1-Б

Служба підтримки:

0673694111

0503694111

Умови кредитування в MyCredit

Максимальна сума одноразової мікропозики в MyCredit становить 15 тис. грн. Новачкам доступний лише мікрокредит до 6 тис. грн. Термін кредитування — як і у всіх МФО — 30 днів, але постійним клієнтам пропонується програма на 64 дня під знижений відсоток. Для мінімізації процентної ставки можна скористатися промокодом.

Процентна ставка

Процентна ставка  мікропозики  в MyCredit відносно невисока. Нові клієнти Мій Кредит можуть взяти мікрозайм під 0,01%. Стандартна денна процентна ставка становить 1,99% в день, а для ануїтетних платежів — 1,6% в день. Завжди є можливість мінімізувати комісію сервісу, ввівши під час подачі заявки знайдений промокод.

Переваги

За рахунок проведеного в автоматичному порядку фінансового скорингу МФО оперативно приймає рішення за заявками претендентів. Позитивний вердикт виноситься в 9 з 10 випадків.

Переваги кредитування:

Родзинкою цього сервісу кредитування є постійна кешбек-програма. Нові позичальники отримують на рахунок 100 грн, а постійні — частина від сплачених відсотків. Під час карантину пеня не нараховується. На сайті інформація про комісійну винагороду МФО представлена ​​без прихованих платежів. Це означає, що нараховані відсотки ні в якому разі не будуть перевищувати стандартну процентну ставку.

Хто може отримати кредит?

Кредит онлайн на карту (Київ і вся Україна) можуть отримати виключно громадяни країни у віці 18-70 років. Оскільки ризики неповернення коштів високі, в обов’язковому порядку кожен претендент проходить перевірку.

Які потрібні документи для оформлення позики?

Щоб отримати фіндопомогу озбройтеся:

 • паспортом;
 • кодом з податкової;
 • банківською картою, на яку будуть зараховувати кошти;
 • мобільним телефоном.

В процесі проведення фінансового скорингу для підтвердження анкетної інформації співробітники сервісу можуть звертатися до третіх осіб (родичів, друзів, роботодавців) або запитувати у вас копії документів.

Промокоди та акції

Промокоди надсилаються СМС в листах по електронній пошті, а також розміщуються в соціальних мережах. Вони дають знижку в 10-40%. Пам’ятайте, в разі несвоєчасного закриття мікрокредиту, нараховані відсотки підлягають ануляції.

На постійних клієнтів поширюється програма лояльності. В рамках акційних пропозицій можна отримати непогану знижку. Регулярно розігруються цінні призи. Доступний кешбек для нових і постійних клієнтів. Повернені кошти можна витратити на погашення кредитів або активацію послуги пролонгації.

Як оформити позику в Мій Кредит?

Отримати кредит в МФО MyCredit дуже просто. Вам потрібно виділити всього 20 хвилин вільного часу. Розташуйтеся біля комп’ютера або візьміть в руки телефон. Зайдіть на офіційний сайт кредитора, пройдіть швидку реєстрацію та отримайте запитувану суму. Гроші в борг онлайн моментально переводять на карту після підписання угоди.

Покрокова інструкція

Рішення про видачу мікрокредиту приймається на основі фінансового скорингу. Як правило, в часі воно розтягується на 10-15 хвилин. Але бувають випадки, коли сервісу потрібно детально вивчити претендента. Тоді з винесенням вердикту можуть почекати (максимам — 3 дні).

Інструкція:

 1. Перейдіть на офіційний портал кредитора mycredit.ua і в електронному калькуляторі встановіть бігунок на бажані параметри позики. Активуйте кнопку «Отримати гроші».
 2. Введіть у форму, що з’явилася, номер телефону і підтвердіть його кодом, який прийшов по СМС.
 3. Заповніть анкету клієнта. Вказуйте правдиві дані, уважно перевіряйте анкету на предмет помилок.
 4. Залиште номер карти та CVV2 код. Це необхідно для верифікації банківського платіжного продукту, тобто визначення,  чи вмікропозику уасником. Введіть код з СМС, який надійде на ваш номер телефону.
 5. Дочекайтеся рішення (приходить в СМС на телефон або на електронну пошту). Якщо воно позитивне, в Мій кредит Особистий Кабінет надішлють договір.
 6. Підпишіть угоду електронним підписом, яка надійде в СМС на номер телефону, зазначеного при реєстрації.

При повторному зверненні реєстрація не здійснюється. Вам потрібно зайти до кабінету під своїм обліковим записом і подати заявку з його сторінки. Логіном служить номер телефону, а пароль потрібно згадати (придумували під час реєстрації).

Зверніть увагу: Позичальник може відмовитися від договору протягом 14 днів з моменту його підписання. Для цього він повинен сформувати лист і відправити його компанії. Повернути гроші потрібно протягом 7 днів з дати складання листа. Сума повернення — тіло мікрокредиту і відсотки, що набігли за дні користування.

MyCredit не дав позику? Що робити?

Про причини негативного рішення МФО не повідомляє. Не видати кошти можуть через невідповідність віку позичальника заявленому, зіпсовану репутацю платника, прострочення по раніше взятим або незакритим займам в MyCredit, подачу неправдивих відомостей про себе, коли банківська карта виписана не на ім’я заявника. Чергове прохання на позику можна буде подати лише після 7 днів.

Де взяти кредит з ймовірністю схвалення понад 90%? Зверніться в інші МФО, такі як SOS Credit, MoneyVeo, E-cash, CC Loan, Money4you. Вони швидко видадуть кредит онлайн без відмови. Подавайте заявки одночасно в кілька сервісів. Так ви убезпечите себе від можливих відмов.

Як погасити кредит в MyCredit?

Вибір способу погашення знаходиться в компетенції кредитоотримувача. Найзручніший варіант погасити кредит — скористатися прив’язаною до персонального аккаунту банківською картою. Зайдіть в розділ «Мої кредити» і виберіть опцію погашення. Введіть CVV код, і гроші будуть автоматично списані з карти в рахунок перекриття боргу.

Способи погашення кредиту

МФО MyCredit допускає погашення боргу частинами. В такому випадку порядок зарахування наступний: відсотки за надстрокове користування позикою-основні відсотки-тіло-штрафи. Звертаємо увагу, що не всі сервіси йдуть на такі поступки. Як правило, більшість з них спочатку зараховують штрафи, а в кінці — тіло мікрокредиту, вганяючи позичальника в ще більшу боргову яму.

Варіанти розрахунку по мікрозайму:

Приємним бонусом для багатьох користувачів стане те, що у МФО діє пільговий період в 3 дні. Це означає, що вам не потрібно за кілька днів до закінчення договору здійснювати оплату, боячись міжбанківських затримок. Платіть в день закінчення терміну. Платіж 100% буде зарахований до того, як почнуть діяти штрафні санкції.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в MyCredit? Ті, хто не повертав кредит в MyCredit, знають про негативні наслідки затримок. Серед них можна виділити:

Зверніть увагу:Якщо ви продовжуєте відчувати фінансові труднощі, просто перерахуйте на рахунок суму відсотків, що набігли (дізнатися можна з Особистого Кабінету). Пролонгація доступна ще на один термін (7/15/30 днів).

На 15 день заборгованості в Особистому Кабінеті з’явиться повідомлення про реструктуризацію боргу. З цього моменту нарахування відсотків припиняється. Дотримуйтесь графіку платежів, і тоді ви зможете розрахуватися за своїми зобов’язаннями.

Ще один спосіб закрити борг — рефінансувати мікрокредит. Можна оформити позику в будь-якій іншій мікрофінансовій організації (наприклад, Манівео, Мані фою, СС Лоун та інших), а отримані гроші направити на погашення раніше взятої позики.

Детальніше про Мій Кредит

Мікрофінансова організація MyCredit щорічно обслуговує понад 20 тис. українців, багато з яких поповнили ряди постійних клієнтів. Сервісом видано понад 470 тис. мікрокредитів. У рейтингу Finance.ua компанія зайняла 1 місце серед кредитних організацій небанківського сектора.

Концепція фірми — чесність і довіра. Компанія стежить за збереженням даних, наданих клієнтами. На сьогоднішній день для шифрування інформації використовується протокол міжнародного зразка, що підтверджено сертифікатом PCI DSS.

Документи, свідоцтва, сертифікати

Діяльність компанії ліцензована. Бренд належить ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ  АГЕНТСТВО  НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ», зареєстрованому в 2015 році (свідоцтво IK №146, реєстраційний № 16103223). Ліцензія переоформлена в Нацкомфінпослуг в 2017 році. Термін дії — безстроково.


Відгуки користувачів MyCredit

Мійкредит відгуки зустрічаються в різному ключі. Одні позичальники задоволені програмою лояльності, промокодом, грейс-періодом і можливістю пролонгації. Інші ж нарікають на неідеальну систему реструктуризації боргу, загрози колекторів і надмірно високі штрафні санкції. Деякі користувачі пишуть, що їм оформили мікропозику без підписання договору.

Взяти гроші в MyCredit
Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку