Мікропозики Е-кеш в Україні

Дата публікації: 08.03.2021Оновлено: 32

ecash

Рейтинг:


Кредитний калькулятор:
Перший кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Другий кредит:
сума до сплати
грн.
ставка
%
Як розраховується процентна ставка

Перше звернення. Перша позика до 8 тис. грн., в E-cash — безвідсоткова. Всього 0,01% в день, що дорівнює 3,65% річних відсотки. Взявши на 10 днів 8000 грн., позичальник сплатить комісію сервісу в розмірі 8 грн. В кінці терміну потрібно буде повернути 8008 грн.

Друге звернення. Наступні позики оформляються під 2% (APR — 730%), при цьому стеля кредиту збільшується до 15 тис., грн. При введенні промокоду можна отримати знижку до 75%. Взявши 8000 грн., строком на 10 днів, необхідно перерахувати сервісу 9600 грн. Комісійні кредитору — 1600 грн. Повернення коштів здійснюється в кінці терміну.

Загальні положення:
 • Умови кредитування
 • Розмір кредиту: до 8 000 грн.
 • Строк кредитування: до 30 днів
 • Перший займ: 0,01%
 • Часи роботи: цілодобово, без вихідних
 • Документи: паспорт та ІНН
 • Вік позичальника: від 20 років
 • Пролонгація: присутня
 • Без довідки про доходи
 • Без поручителів

Багато жителів України цікавляться, де взяти кредит з мінімальним пакетом документів і зіпсованою кредитною репутацією? Звичайно ж, їм варто звернутися до компанії E-cash, яка пропонує оформити кредит онлайн на карту в сумі до 15 тисяч гривень під невисокий відсоток. Значні знижки для постійних клієнтів, оформлення позики протягом 10 хвилин, висока ймовірність схвалення і блискавичний переказ запитуваних коштів на карту — все це ключові переваги сервісу мікрокредитування в Єкеш.

Сайт компанії:
ecash.ua
Адреса:

м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А

Служба підтримки:

0443378833

0931701747

Умови кредитування в МФО

При першому зверненні в сервіс позичальник може взяти позику в сумі 500-8000 грн. При другій і подальшій заявці розмір мікропозики збільшується до 15000 грн. Терміни кредитного договору від 5 до 30 днів.

Процентна ставка

Взяти кредит Е-кеш можна на термін до 30 діб під стандартну процентну ставку 2% в день або 730% в рік. На новачків сервісу поширюється пільгова програма лояльності, що передбачає безвідсотковий перший займ в сумі до 8000 грн. Це означає, що тільки що зареєстровані на сайті позичальники отримують позику всього під 0,01%.

Спосіб виплати позики — перерахування грошових коштів на банківську карту будь-якого українського банку. Допускається відмова від споживчого кредиту протягом 14 днів з моменту отримання.

МФО Е-кеш регулярно проводить акції для постійних клієнтів, пропонуючи їм промокоди на знижку до 75%. Знайти промокод ви зможете в особистому кабінеті сайту або на власній електронній пошті. 

Переваги

Чому вигідно взяти позику в Е-кеш? мікрофінансова організація демонструє лояльне ставлення до претендентів, пропонуючи оформити онлайн позику, без кредитного забезпечення і не підтверджуючи розмір щомісячного доходу.

Вигоди отримання позики:

Сервіс мікрокредитування працює чесно. Оформлення кредиту відбувається без прихованих платежів. Вам доведеться сплатити лише ту суму, яка озвучена на офіційному сайті кредитора.

Хто може отримати кредит?

Отримати кредит можуть тільки резиденти України. Обов’язковою умовою є наявність діючої банківської карти, на рахунку якої повинна знаходитися сума більше ніж 1 грн. Вік претендента на позику — 20-65 років.

Які потрібні документи для оформлення позики?

Оскільки фінансова установа видає невеликі суми позики практично всім охочим, воно несе істотні ризики несплати з боку кредитоотримувача. Саме тому на основі наданих анкетних даних буде проводитися фінансовий скоринг заявника.

В обов’язковому порядку здобувач позики надає:

Крім того, сервіс запитує контактні телефони друзів і родичів. У разі злісних неплатежів позичальникові і особам зі списку контактів будуть передзвонювати колектори з проханням сплатити.

Промокоди і акції

Промокоди позик в межах проведених акцій кредитна організація надсилає регулярно. Вони дають право на знижку в розмірі до 75%. Деякі позичальники, за плечима яких 6-10 мікрокредитів, ніколи не платили повну денну ставку в 2%. Де ж знайти промокод? Для цього існують групи в соціальних мережах, E-mail і SMS розсилки. Іноді щасливу циферно-буквену комбінацію можна зустріти в особистому кабінеті.

Як оформити кредит в МФО?

Швидкий кредит онлайн без відмови видається виключно дистанційним способом. Претендентові потрібно пройти реєстрацію персонального кабінету на офіційному сайті компанії, дати згоду на обробку персональних даних, підтвердити заявку і, в разі позитивного рішення, підписати угоду цифровим підписом.

Покрокова інструкція

Реєстрація та оформлення кредиту на сайті E-cash проходить наступним чином:

 1. Відвідування офіційного сайту МФО — e-cash.com.ua і вибір в кредитному калькуляторі потрібної суми і кількості днів кредитування. Активація кнопки «Оформити».
 2. Вказівка ​​персональних даних, зокрема номера мобільного телефону.
 3. Для редагування необхідно підтвердити номера телефону шляхом введення в поля online форми коду, який прийшов в СМС.
 4. Заповнення анкети кредитоотримувача.
 5. Верифікація банківської карти. Ця процедура необхідна для того, щоб підтвердити приналежність карти заявнику. На картковому рахунку резервується сума до 1 грн. Вказавши її в точності в спеціальному полі, ви даєте гарантії МФО, що карта оформлена на ваше ім’я.
 6. Очікування рішення по кредиту.
 7. Підписання угоди.

Подальший вхід в Е-кеш особистий кабінет відбувається під обліковим записом (логіном і паролем), отриманої в процесі реєстрації. При формуванні прохання на черговий займ вам не потрібно по-новому заповнювати анкету.

Після підписання угоди гроші надходять на карту протягом 2 хвилин. Можливі затримки, які найчастіше залежать від роботи платіжної банківської системи.

Зверніть увагу: Оформляючи мікрокредит, потрібно буде передати організації деякі персональні та платіжні дані. Боятися того, що ними скористаються зловмисники, не варто. По-перше, ви підписуєте угоду про захист персональних даних, по-друге, інформація надійно зашифрована згідно з міжнародними протоколами кодування.

Що, якщо МФО не дав кредит?

На жаль, деякі позичальники після подачі заявки на позику отримують відмову. Негативну відповідь після фінансового скорингу претендента може бути озвучена через помилки в анкеті, непроходження картою верифікації, невідповідності віку позичальника віку, зазначеному в правилах організації, слабку платоспроможність. Точна причина відмови не повідомляється.

Ви можете спробувати подати заявку повторно або звернутися в інші МФО, наприклад Манівео, Ccloan, Sos Credit. Пам’ятайте, чим більше заявок на кредит в різні сервіси кредитування буде подано, тим вище шанс його отримання. До моменту підписання договору ви завжди можете відмовитися від угоди.

Як погасити кредит в МФО?

Погасити кредит можна будь-яким зручним для вас способом. Найшвидший і надійний варіант — транзакція через прив’язану до особового Кабінету E-cash карту.

Способи погашення кредиту

Перед відправкою платежу перевірте правильність реквізитів одержувача (IBAN-рахунок: UA 07 300528 +0000026502455000519 в ОТП банку). У призначенні платежу не забудьте вказати номер договору та ПІБ кредитоотримувача.

Варіанти розрахунків по боргу:

Зверніть увагу: Кредитна організація сумлінно рекомендує здійснювати оплату за оформленим кредитом за 3 дні до закінчення терміну договору. Датою погашення вважається день зарахування грошових коштів на рахунок. Якщо гроші затримаються в системі на пару днів, виникне прострочення і автоматично нарахується пеня.

Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в E-cash? Не сплачувати борг вкрай не рекомендується, адже прострочення в цій кредитній організації може обернутися для позичальника серйозними штрафними санкціями. При виникненні заборгованості протягом перших 3 днів після кінцевої дати кредитного договору потрібно заплатити пеню в 1% від суми боргу за кожен день прострочення. Починаючи з 4 дня заборгованості штрафна санкція збільшується до 2% в день, але не більше 50% від всієї суми боргу.

Інші негативні наслідки несвоєчасного розрахунку за кредитом:

Не відкладайте сплату за кредитним договором в довгий ящик. Якщо розумієте, що не можете вчасно погасити борг, продовжіть терміни кредитування, тим більше що пролонгація в Е-кеш відбувається безкоштовно або за 1 грн.

Зверніть увагу: Процедура пролонгації в МФО передбачає сплату всіх відсотків, що набігли і вибір терміну пролонгації (до 30 днів). На жаль, пролонгувати мікропозику на суму понад 5000 грн в перший день видачі кредиту не є можливим.

Детальніше про МФО

МФО Е-cash — це молода фінансова компанія, що стрімко розвивається, яка функціонує з кінця 2017 року. За цей період ТОВ «Е-кеш» видало тисячі кредитів на будь-які потреби. Компанія зареєстрована в Києві. Надає послуги виключно онлайн.

Документи, свідоцтва, сертифікати

МФО «Е-кеш» зареєстрована 02.11.20 Нацкомфінпослуг (ФК № 953 на підставі розпорядження № 4209). Ліцензія на надання фінансово-кредитної діяльності видана уповноваженим органом в грудні 2017 роки (розпорядження № №4414).


Відгуки користувачів про МФО

Е-кеш відгуки користувачів в Україні переважно зустрічаються в позитивному ключі. Постійні клієнти мікрофінансової організації задоволені тим, що гроші в борг онлайн можна отримати за якихось 5-10 хвилин. Відсоткова ставка хоча і становить 2% в день, часто знижується за рахунок введення надісланого промокоду.

Ті, хто не повертав кредит в E-cash своєчасно, нарікають на погрози з боку колекторів. Вони запевняють, що надокучливі дзвінки надходять знайомим і роботодавцю навіть в тому випадку, якщо під час реєстрації їх телефони не були вказані в списку контактів.

Взяти гроші в Ecash
Добавить комментарий

Популярні варіанти позик

Moneyveo

Рейтинг: 4.7

Без довідки про доходи

З поганою кредитною історією

До 17000 гривень перша позика

ccloan

Рейтинг: 5

Працює 24/7, без вихідних

Ставка 0.01% для нових клієнтів

До 15000 гривень перший займ

Money4you

Рейтинг: 3.5

Оформлення за 5 хвилин

Працює цілодобово

До 7000 гривень на картку